LifeCoaching
Inschrijfformulier
Hoe zien de trainingsdagen eruit?
De lesdagen in Nederland vinden vrijwel allemaal buiten plaats in de gevarieerde natuur rond Amersfoort en op de Veluwe. We gaan naar bossen, heidevelden, zandvlaktes en agrarische gebieden. Tijdens de winter zitten we enkele dagen in het Atma gebouw afgewisseld door wandelingen in de oude binnenstad van Amersfoort.
We beginnen de meeste dagen bij een restaurant of café aan de rand van een mooi natuurgebied. Je kunt er prima parkeren en mensen die met de trein reizen kunnen worden opgehaald van het station. Iedereen neemt een lunchpakket mee, want we blijven de hele dag in de natuur.

Wat gaan we doen?
Er wordt veel gewandeld, de docenten geven voorbeeldsessies en er zijn talloze groepsactiviteiten. Je krijgt tijdens elke lesdag ruimschoots gelegenheid de geleerde tools met elkaar te oefenen. Soms wandel je met z’n tweeën en oefen je met individuele coaching, soms blijft de groep bij elkaar voor het aanleren van werkvormen in groepsverband. Meestal beginnen we de dag met een stiltewandeling.
Wat doen we bij slecht weer?
In Nederland regent het 7% van de tijd. Bij lichte regen kan uitstekend buiten worden gewerkt onder een paraplu. Als er heel slecht weer wordt voorspeld, wijken we uit naar het Atma Instituut in Amersfoort en doen we indoor activiteiten.
Copyright © Atma LifeCoaching | Design: OVG Webdesign






